kulki gra

Bubble Bobble - kulki gry

 
kulki

Kulki Gra - Bubble Bobble

Witamy na stronie Kulki Gry - Bubble Bobble

 

Opis:

Gra kulki  Bubble Bobble - Bubble Booble jest uważana przez wielu graczy za jedną z najbardziej grywalnych gier w historii. Po jej wydaniu gra staje się z dnia na dzień klasykiem. Wiele z technik i strategii, które można wykorzystać w grze były niespotykane w czasie jej wydania.

Gra została stworzona przez Taito i opublikowana przez Taito i Romstar. (Dla USA) Zaprojektowana przez Fukio Mitsuji Bubble Bobble została wydana w 1986. Gra Kulki na jednego lub dwóch playerów.

W grze kulki, gracz przejmuje kontrolę nad dinozaurem z przyszłości zwanym Bub lub Bob. Szuka on w drogi do jaskini potworów aby uratować swoją dziewczyne. Zarówno Bub i Bob mają zdolność do tworzenia pęcherzyków, które są bardzo przydatne, zwłaszcza gdy próbuje się dotrzeć w miejsca, które byłyby niedostępne w inny sposób. Głównym celem jest pokonanie wszystkich wrogów na ekranie przed przejściem do następnego poziomu. Gra ma sto poziomów. Istnieje wiele wrogamich smoków z którymi musimy walczyć. Siła wrogów będą zależeć wyłącznie od poziomu trudności gry.

Główną bronią smoków jest ich zdolność do dmuchania baniek. Bańka Bubble Bobble jest dmuchana i strzela do przodu do wrogów na drodze którzy zostają natychmiast zablokowani. Bub i Bob mogą puszczają bańki, niszcząc wroga, uwięzić go wewnątrz. Zniszczony wróg zostanie przekształcony w przedmiot, który może być zebrany.

Jak grać?

Kliknij myszką na play. Strzałki do poruszania się i spacja do pompowania balonów.

 

Kulki gra

Ładowanie gry...
13
Komentarze
© 2013 www. gra kulki .com.pl wszystkie prawa zastrzeżone